KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746036

nr 1374 6036

Carl Holger Fischer

(1885-1955), Danmark

Oljemålning, Stilleben med rosor. Signerad Carl H Fischer. Olja på duk, 66x97 cm

Carl Holger Fischer, dansk målare född 1885, död 1955.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:28:03

Carl Holger Fischer

Läs mer om Carl Holger Fischer