KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746036
nr 1374 6036
Carl Holger Fischer
(1885-1955), Danmark
Oljemålning, Stilleben med rosor. Signerad Carl H Fischer. Olja på duk, 66x97 cm
Carl Holger Fischer, dansk målare född 1885, död 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:28:03
1.000 kr
1.100 kr
Carl Holger Fischer
Läs mer om Carl Holger Fischer